page,page-id-13396,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Kdo jsme

Jsme stavební firma, která byla založena v roce 2016. V roce 2018 jsme spojili společné zkušenosti a díky naši synergii
(1 + 1 > 2)
můžeme oslovit široké spektrum stavebníků, od drobných investorů po velké developery a realizovat od běžných stavebních děl po architektonicky výrazných a technicky náročnějších staveb.

Každou zakázkou se posouváme dále a každá stavba je pro nás výzva uspokojit stoprocentně investora, tak můžeme být na naše realizace náležitě hrdí.

Díky Vám jsme silným a spolehlivým partnerem pro Váš krásný domov.

tým stavaro

Vystudoval pozemní stavitelství / realizace staveb na VUT v Brně. Po studiích získával zkušenosti na projektech jako stavbyvedoucí, projektant, technický dozor investora až po samostatné vedení a realizace staveb. Je autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby, získal osvědčení o odborné způsobilosti k činnosti koordinátora BOZP a v rámci profesního vzdělávání rozšířil svou působnost na oceňování nemovitého majetku. V roce 2016 založil společnost STAVARO - SPOL. s.r.o., která se rychle zabydlela na trhu stavebních firem. Věnuje se především realizaci pozemních staveb, výstavbou pasivních a nízkoenergetických domů a technickým dozorem investora.

Ing. Robin Filák

jednatel
robin.filak@stavaro.cz
+420 728 947 630

Ve stavebnictví se pohybuje bezmála 20let, kdy začínal od menších realizací a projektů až po velké developerské projekty, kde pracoval jako projektový manažer. Zásadní stavbou je projekt LikePark ve Starých Splavech, která získala několik cen jako stavba (1.MÍSTO V SOUTĚŽI: „KRAJSKÁ STAVBA ROKU 2018“, 2. MÍSTO V SOUTĚŽI: „BEST OF REALITY 2018“). Jeho vášní jsou monolitické konstrukce a především pohledové betony, které si rád osobně pohlídá.

Čestmír Lysák

ředitel
cestmir.lysak@stavaro.cz
+420 731 116 876

spolupracovníci

kancelář: Lucie Ryšková
lucie.ryskova@stavaro.cz
+420 734 510 890